Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Golin - Oferty sprzedaży działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

80 000 zł1 562 m² 51,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1562 m2, zlokalizowaną w miejscowości Golin, w odległości 5 km od Człopy, 14 km od Tuczna, 37 km od Wałcza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł8 122 m² 27,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 8122 m2, zlokalizowaną w miejscowości Golin, w odległości 5 km od Człopy, 14 km od Tuczna, 37 km od Wałcza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Żary

Śródmieście,Żary(Golin + 14 km)

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Bronice, gmina Jasień - 20 km od Żar: nieruchomości powstałe po podziale, wydane warunki zabudowy szybka możliwość rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Janczewo

Janczewo(Golin + 25 km)

115 000 zł1 140 m² 100,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki w Janczewie gm. Santok. Dostępne pow.: 1.248m2, 1.195m2, 1.140m2, 1.864m2. Cena za 100zł/m2 brutto. Działki objęte aktualny planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Różanki(Golin + 21 km)

310 000 zł1 000 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz miejsca na swój biznes gdzie liczy się lokalizacja to trafiłeś idealnie! Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m kwadratowych w Różankach 4,5 km od granicy Gorzowa Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Gorzów Wielkopolski

Zakanale,Gorzów Wielkopolski(Golin + 21 km)

112 800 zł752 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są cztery działki budowlane o pow. 752 m2, 754 m2, 849 m2, 1024m2 zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim, dzielnica Zakanale. Istnieje możliwość powiększenia działki.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł2 324 m² 34,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna duża działka o powierzchni 0,2324 ha położona w Karsku przy ul.Mieszka I. Działka położona w nieznacznej odległości od ulicy w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł44 900 m² 16,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji | Koszty pokrywa sprzedający Prezentujemy ofertę sprzedaży rozległej nieruchomości o powierzchni 4,49 ha, zlokalizowanej przy ul. Wojska Polskiego w Jeninie (gm. Bogdaniec). To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Owocowa

Piaski,Gorzów Wielkopolski(Golin + 21 km)

429 030 zł1 362 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na os. Piaski Gorzów Wlkp., ul. Owocowa Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1362 m2, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Olbrachtów

Olbrachtów(Golin + 15 km)

94 000 zł1 229 m² 76,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 11 działek budowlanych w Olbrachtowie (gmina Żary) - gotowe do zakupu, promocyjna cena na start! W świecie, w którym cisza i spokój są luksusem, mam dla Ciebie coś.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Europejskie,Gorzów Wielkopolski(Golin + 21 km)

7 799 000 zł22 726 m² 343,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

N o W A - N I Ż S Z A - C E N A! działka inwestycyjna W sercu rozwijającej się dzielnicy - 2,2726 ha Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Żelichowo

Żelichowo(Golin + 14 km)

149 000 zł4 466 m² 33,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malownicze siedlisko na sprzedaż Krzyż Wlkp okolice - miejscowość Żelichowo Przedmiotem oferty jest kompleks dwóch działek gruntu o łącznej pow. 4466m2 Na działkach znajduje się murowany.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij